biuro projektowe
biuro projektowe
biuro projektowe

INTELIGENTNY BUDYNEK

  • wykonawstwo instalacji elektrycznych w zakresie: zasilania, oświetlenia, UPS, agregatów prądotwórczych zarządzanie finansowe (optymalizacja istniejących procesów zarządczych)
  • automatyka budynkowa BMS / inteligentny budynek
  • systemy alarmowe SSWiN
  • systemy antenowe
  • systemy telewizji dozorowej CCTV w zakresie: kamer – IP / ANALOG / HDSDI / MEGAPIXEL
  • sieci lokalne LAN
  • kontrola dostępu / KD

Wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne wraz z pomiarami elektrycznymi i natężenia oświetlenia oraz rozbudowan z elementami automatyki. Rozdzielnie z zasilaniem awaryjnym UPS i agregatami prądotwórczymi.
Instalujemy automatykę opartą na systemach KNX, Nexo, Fox, I/O Wago, X-Comfort, Fibaro. Wykonujemy kompleksowo automatykę domową. Od projektu, przez okablowanie, programowanie i uruchomienie instalacji w dużych i małych obiektach. Sterowanie oświetleniem zwykłym, diodowym i diodowym RGB z możliwością ściemniania obwodów oświetlenia nawet o dużych mocach. Sterowanie automatyką z poziomu komputera i telefonów z systemem android. Sterowanie odbiornikami zasilanymi z gniazd oraz sterowanie ogrzewaniem i wentylacją. Instalujemy zestawy antenowe i układamy przewody antenowe RTV. Sieci lokalne LAN w domach indywidualnych, dużych obiektach biurowych i przemysłowych. Konfiguracja systemu pod szczegółowe wytyczne sposobu sterowania i powiadamiania przez klienta.
Wykonujemy systemy alarmowe SSWiN bazując na urządzeniach Paradox, Galaxy, Satel oraz Nexo z możliwością obsługi i powiadamiania przez moduły GSM na telefon i moduły internetowe na skrzynkę meilową. Wykonujemy nowatorską, autorską metodą rozbrajanie i uzbrajanie systemu alarmowego zapobiegającą przed rozbrojeniem systemu przez osoby postronne, które przypadkowo podejrzały kod systemu. Na bazie systemów alarmowych dajemy możliwość sterowania podstawowymi funkcjami w domu i powiadamiania o ważnych awariach lub zdarzeniach w budynku objętym systemem kontroli dostępu I/Net Seven oraz kontroli dostępu opartej na systemach alarmowych.
Wykonujemy rozdzielnice elektryczne i automatyki sterowania w wykonaniu standard i na osprzęcie bez śrubowym firmy Wago.
Monitoring obiektów CCTV oparty na kamerach IP i tradycyjnych firm Bosch, Samsung, Provision.
Doświadczenie zawodowe zdobyte przy budowie i utrzymaniu dużych instalacji sieci strukturalnych serwerowni, kontroli dostępu, automatyki klimatyzacji i wentylacji w biurowcach i budynkach indywidualnych, rozbudowie i w serwisowaniu systemów antywłamaniowych w biurowcach oraz systemów przeciw pożarowych PPOŻ.
Przebyte szkolenia i certyfikaty:
Kontroli dostępu I/Net Sewen,
Systemy alarmowe: Paradox, Galaxy, Nexo
Automatyki Nexo, I/O Wago, TAC